MENU

DEPARTMENT OF MANAGEMENT SERVICE
Photo Name Designation Tel Fax Email
Y.Bhg. Dato' Haji Zazali Bin Salehudin Yang Dipertua Majlis Perbandaran Nilai 06-7998099 06-7997900 ydp@mpn.gov.my
Pn. Marhizah binti Abdul Razak Setiausaha 06-7998100 06-7997300 marhizah@mpn.gov.my
Alias b Mansor Director Of Department 06-7989111 06-7997300 alias@mpn.gov.my
Mas Rafi b Shamsudin Assistant Administrative Officer N27 - Administration 06-7989110 06-7997300 rafi@mpn.gov.my
Norzahira bt Umar Pen Peg Tadbir N29 06-7989101 06-7997300 norzahira@mpn.gov.my
Suridah Aini bt Mohd Surin Admin Assistant N22 06-7989109 06-7997300 suridah@mpn.gov.my
Norida bt Ab Rahman Pembantu Tadbir N22 06-7989106 06-7997300 norida@mpn.gov.my
Normah Bt Ahmad Pembantu Tadbir N22 06-7989106 06-7997300 normah@mpn.gov.my
Norasmah bt Udin Admin Assistant N22 06-7989105 norasmah@mpn.gov.my
Rosyatimah bt Abu Admin Assistant N17 06-7989113 06-7997300 rosyatimah@mpn.gov.my