MENU

JABATAN KHIDMAT DAN PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Normah Bt Ahmad Pembantu Tadbir N22 06-7989106 normah@mpn.gov.my
Dato' Hj. Abd Halim b Hj. Abd Latif Yang Dipertua Majlis Perbandaran Nilai 06-7998099 ydp@mpn.gov.my
Alias b Mansor Pengarah Jab Khidmat Pengurusan 06-7989111 alias@mpn.gov.my
Mas Rafi b Shamsudin Pen Peg Tadbir N27 06-7989110 rafi@mpn.gov.my
Norzahira bt Umar Pen Peg Tadbir N27 06-7989101 norzahira@mpn.gov.my
Suridah Aini bt Mohd Surin Pembantu Tadbir N22 06-7989109 suridah@mpn.gov.my
Norasmah bt Udin Pembantu Tadbir N22 06-7989105 norasmah@mpn.gov.my
Norida bt Ab Rahman Pembantu Tadbir N22 06-7989106 norida@mpn.gov.my
Ahmad Nadzim b Abdullah Pembantu Tadbir N17 06-7989107 nadzim@mpn.gov.my
Zairadah bt Ahmad Pembantu Tadbir N17 06-7989108 zairadah@mpn.gov.my
Kemaskini Terakhir: Selasa, 12 Disember 2017 - 4:20pm