MENU

JABATAN KHIDMAT DAN PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Ramlan b Ludin Pembantu Tadbir N22 06-7989104 06-7997300 ramlan@mpn.gov.my
Rozana bt Mohamad Pembantu Tadbir N22 06-7989107 06-7997300 rozana@mpn.gov.my
Sharipah bt Gaib Pembantu Tadbir N22 06-7989113 06-7997300 sharipah@mpn.gov.my
Zairadah bt Ahmad Pembantu Tadbir N19 06-7989108 zairadah@mpn.gov.my
Norazlina binti Norzalan Pembantu S/usaha Pejabat N19 06-7998099 06-7997900 paydp@mpn.gov.my
Siti Azirah bt Gezali Pembantu Tadbir N19 06-7989004 06-7997300 azira@mpn.gov.my
Safaruddin b Hasraf Pembantu Tadbir N19 06-7989001 safaruddin@mpn.gov.my
Khairil Anuar b Kamar Pembantu Tadbir N19 06-7989107 khairil@mpn.gov.my
Noreffa bt Ruslan Pembantu Tadbir N19 06-7989107 noreffa@mpn.gov.my
Norazurein bt Suhaimi Pembantu Tadbir N19 06-7989105 norazurein@mpn.gov.my

Kemaskini Terakhir: Selasa, 15 Oktober 2019 - 4:10pm