MENU

JABATAN KHIDMAT DAN PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Norazurein bt Suhaimi Pembantu Tadbir N17 06-7989105 norazurein@mpn.gov.my
Noreffa bt Ruslan Pembantu Tadbir N17 06-7989107 noreffa@mpn.gov.my
Khairil Anuar b Kamar Pembantu Tadbir N17 06-7989107 khairil@mpn.gov.my
Safaruddin b Hasraf Pembantu Tadbir N17 06-7989109 safaruddin@mpn.gov.my
Rozana bt Mohamad Pembantu Tadbir N17 06-7989108 rozana@mpn.gov.my
Rosyatimah bt Abu Pembantu Tadbir N17 06-7989105 rosyatimah@mpn.gov.my
Siti Azirah bt Gezali Pembantu Tadbir N17 06-7989001 azira@mpn.gov.my
Sharipah bt Gaib Pembantu Tadbir N17 06-7989106 sharipah@mpn.gov.my
Ramlan b Ludin Pembantu Tadbir N17 06-7989108 ramlan@mpn.gov.my
JABATAN KOMUNITI DAN PERHUBUNGAN AWAM
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Saiful Azuar b Ahmad Jadi Pengarah Jab Komuniti Dan Perhubungan Awam 06-7989133 saiful@mpn.gov.my

Kemaskini Terakhir: Selasa, 18 Jun 2019 - 10:29am