MENU

JABATAN KHIDMAT DAN PENGURUSAN
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Syahdatul Effa Bt Safar Pembantu Tadbir N19 06-7989107 06-7997300 syahdatuleffa@mpn.gov.my
Yogis a/p Subramaniam Pembantu Tadbir N19 06-7989112 06-7997300 yogis@mpn.gov.my
Luqman Hakim b. Tamrin Pembantu Tadbir N19 06-7989113 06-7997300 luqman@mpn.gov.my
Nurul Ain bt. Samsuddin Pembantu Tadbir N19 06-7989112 06-7997300 nurulain@mpn.gov.my
Nabilah bt. Abu Talib Pembantu Tadbir N19 06-7989108 06-7997300 nabilah@mpn.gov.my
Shahidan b. Zainal Pembantu Tadbir N19 06-7989112 06-7997300 shahidan@mpn.gov.my
Muhammad Firdaus bin Bawashah Pembantu Tadbir N19 06-7989001 06-7997300 firdaus@mpn.gov.my
Mohd Faris bin Mustafar Pembantu Tadbir N19 06-7989001 06-7997300
Muhammad Aqif Hilmi bin Mohammad Zainuddin Pembantu Tadbir N19 06-7989001 06-7997300
JABATAN KOMUNITI DAN PERHUBUNGAN AWAM
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Saiful Azuar b Ahmad Jadi Pengarah Jab Komuniti Dan Perhubungan Awam 06-7989133 saiful@mpn.gov.my

Kemaskini Terakhir: Khamis, 17 Oktober 2019 - 3:57pm